Guminukai

Guminukai žvejybai

Populiariausi guminukai tarp žvejų, tai “valgomi guminukai” t.y. kai guma yra įmirkyta specialiais aliejais (žuvies, krevetės ir kito kvapo aliejais) ir įvairiais skanikliais.  Dažnai žuvis prieš griebdama masalą, ragaują jį ir kai masalas įmirkytas į koki nors aliejų yra mažesnė tikimybė, kad tą masalą išspjaus.

Šio tipo masalai dažniausiai gaminami iš minkštų, bet tvirtų medžiagų – gumos arba silikono, kadangi šios medžiagos yra lengvos ir minkštos, puikiai juda vandenyje ir vilioja žuvis. Masalai dažniausiai yra poruojami su galvakabliais, kurių dydis ir svoris parenkamas pagal masalo dydį, bei gylio kuriame žvejojama. Taip pat gali būti poruojami su svareliu “čeburaška” ir prie jos laisvai pritvirtintą kabliuką kuris įmaunamas į masalą.

Masalus žvejybai galite atsirinkti iš didelės jų gausos. Žvejai gali rinktis iš įvairiausių spalvų ir formų. Norint suvilioti įvairių plėšrių žuvų apetitą – reikia turėti įvairaus tipo ir bei spalvinimo guminukų.  Žvejys turėdamas įvairiausių spalvų ir formų galės surasti masalą, kurį plėšrūnas tą diena norės labiausiai. Silikoninių  masalų judesiai vandenyje priklauso nuo to kaip žvejys jį trauks. Dirbtinį jauką galima traukti tolygiai, su pertraukėlėmis, trūktelėjimais, nuo Jūsų priklauso kaip masalas judės vandenyje.

Rodoma 1–16 produktų - viso yra 419