Ritės

Ritės

Ritės – turi būti pasirenkamos tik pagal Jūsų žvejybos rūšį, todėl prieš renkantis naująją ritę reikėtų gerai apgalvoti kokiam žvejybos tipui ją naudosite.  Ritės parinkimo principas yra paprastas – kuo didesnis ritės dydis, tuo galingesnė ji bus žvejybos metu ir daugiau vienu pasukimu suvyniosite valo.

Ritės nėra skirstomos pagal žvejų kompetenciją ir visiškai nesvarbu ar esate pradedantysis ar profesionalas. Tiesa, pradedantieji ir žvejai – mėgėjai nėra linkę daug investuoti į rites, todėl renkasi universalesnes ir pigesnės kategorijos rites, tačiau vertėtų investuoti į aukštos kokybės ritę, kuri Jums tarnaus ilgiau ir galėsite sutaupyti žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos. Taigi renkantis naująjį pirkinį vertėtų ne tik patikslinti žvejybos rūšį, bet ir atsižvelgti į gamintoją. Garsaus prekės ženklo ritės suteiks pranašumų ričių kokybės atžvilgiu.

Žūklės profesionalai – sektinas pavyzdys. Būtent jie turi konkrečią nuomonę ir siekia savo išsikeltų tikslų į pagalbą pasitelkiant tik itin profesionalius reikmenis. Natūralu, jog žvejai – profesionalai vengia universalių ričių ir renkasi konkrečiai žvejybos rūšiai pritaikytas specializuotas rites. Jų naudojamiems meškerykočiams, atsižvelgiant į diktuojamus žūklės tipo poreikius, pasirenkamos tik profesionalios ir itin kokybiškos ritės, kurios užtikrina, jog žūklės metu nereikės jaudintis dėl galimų trukdžių. Dažniausiai profesionalios ritės pasižymi didesne kaina, tačiau turi geresnes charakteristikas, inžinerinius sprendimus bei yra garsių gamintojų produktai.

Žvejai itin dažnai renkasi neinertines rites, kurios patogiai ir lengvai valdomos, taigi net pradedantieji žvejai greitai įgauna žvejybinius įgūdžius. Šio tipo ričių veikimo principas yra paprastas – ritės konstrukcija sukurta taip, jog masalo metimo metu ritės būgnelis nesisuka, o valas tiesiog nusivynioja nuo jos. Trumpai tariant, ritė išlieka stacionari.Spininginei ritei yra teikiami didžiausi reikalavimai. Ji privalo turėti pakankamą kokybiškų guolių skaičių, būti patvari intensyviai žvejybai. Naudojant pintą valą, pageidautinas sliekinis būgnelio pastūmos mechanizmas (teisingai sukloja valą, leidžia toliau užmesti, išvengti valo painiojimosi metimo metu). Ritė turi būti ypatingai teisingai parinktos pagal spiningo rūšį, jo ilgį, turi būti suderintas spiningo ir ritės balansas.

Neinercine rite išmoksite naudotis jau vos po kelių metimų. Ji taip pat pasižymi didesniu universalumu, kas, visgi, ne visada yra taip gerai, kaip mes esame linkę galvoti. Vertėtų apsvarstyti būsimosios ritės paskirtį, jog išsiruošus gaudyti stambių žuvų nereikėtų dvejoti dėl savo pasirinkimo.

Rodoma 1–16 produktų - viso yra 30