Akcija!

Minn Kota Endura C2 30LBS

199.00  179.00 

Palyginti
Produkto kodas: Endura C2 30 30 Kategorijos: , , ,

Aprašymas

Endura C2 30LBS – Minn Kota elektrinis variklis su indikatoriumi. C2 serijos JAV gamintojo elektriniai valčių varikliai dėl savo kokybės kainos vieni iš populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Varikliai pasižymi tvirtumu, tylumu ir savo ilgaamžiškumu. Paprastai naudojami ir žinoma patikimi Minn Kota varikliai. Puikus pasirinkimas žvejams, poilsiautojams.

Minn Kota gamintojas kuris kuria variklius, o ne kopijuoja, taip rinkai pateikdamas vis pažangesnes inovatyvias technologijas, vis labiau tenkinant net išrankiausių žvejų lūkesčius.

Minn Kota Endura C2 serija tai yra atnaujinta Endura elektrinių valčių variklių serija – patobulinta elektros energijos naudojimo technologija, ir žymiai mažiau naudoja energijos, tai ilgesnis akumuliatoriaus naudojimo laikas.

Būtent Minn Kota varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją.

Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausiai vibraciją skleidžiantys varikliai.

Variklis taip pat turi baterijos įkrovimo indikatorių.

Teleskopinė +15 cm ilgio rankena variklį leidžia valdyti paprastai ir patogiai.

36 mėn. garantija.

  • Galia – 30lbs;
  • Pavarų skaičius – 5 į priekį ir 3 atgal;
  • Įtampa – 12V;
  • Bendras aukštis – 76cm;
  • Max. valties svoris – 600kg;
  • Turi teleskopine rankena.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.