Paveikslėliai

Naujiena!!! – Black Side ritės

Black Side ritės – naujas žvejybinių ričių prekinis ženklas, tačiau jau atkreipė daugelio žvejų dėmesį. Pagal šį prekės ženklą yra pagaminti kokybiškos ir patikimos biudžetinės klasės ritės. Turi puikius darbinius duomenis ir gerą techninę įrangą.
Ričių konstrukcijoje naudojami pažangiausi inžineriniai ir techniniai sprendimai. Pavyzdžiui, specialus valo klojimo volelis “Antitwist Roller”, kuris apsaugo nuo valo susisukimo, todėl sumažėja kilpų susidarymo pavojus. Šią funkciją galima rasti visose šio gamintojo ritės serijose.

Abu Garcia ritės!

Abu Garcia

Abu Garcia – švedų prekinis ženklas jau ilgą laiką džiugina žvejus visame pasaulyje gamindami kokybiškus ir unikalius žvejybos įrankius. Viena iš veiklos sričių yra  įvairiausių ričių gamyba. Kurdamas rites gamintojas didžiausią dėmesį skyrė spiningautojams.  Tarp gaminamų modelių yra visų klasių ritės, nuo skirtų žvejoti „ultralight“ masalais iki skirtų žvejoti dideliais svoriais. Gamybai naudojamos pačios moderniausios technologijos ir modernūs sprendimai, kad įrankiai būtų kokybiškesni, ilgiau tarnautų ir būtų kaip įmanoma daugiau informatyvesni, o žvejyba būtų dar patogesnė ir patrauklesnė.