Taisyklės

 Prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje
  www. geraslaimikis.lt taisyklės:

1. Bendrosios nuostatos

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.geraslaimikis.lt (toliau – el. parduotuvė). Visi pirkėjai, atliekantys pirkimo veiksmą prisipažįsta, jog yra susipažinę su šiomis taisyklėmis.

2. Prekių pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas

Sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas el. parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su el. parduotuvės taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Užsakyti”. Kiekviena sutartis sudaryta tarp pirkėjo ir pardavėjo yra saugoma  el. parduotuvėje.

3. Pirkėjo teisės

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes el. parduotuvėje šių taisyklių nustatyta tvarka. Pirkėjas turi teisę gražinti netinkamos kokybės prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo jums dienos.

4. Pirkėjo įsipareigojimai

4.1 Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti sutarta suma. Jeigu pasikeičia pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, pirkėjas privalo nedelsiant juos atnaujinti. Jei pirkėjas prekių pristatymo metu be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, jis privalo padengti prekių pristatymo išlaidas. Pirkėjas, naudodamasis el. parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

4.2 Nutraukiant pirkimo – pardavimo sutartį po prekės pristatymo, pirkėjas per 7 (septynias) dienas įsipareigoja grąžinti visas pristatymo išlaidas, taip pat bankinius mokesčius, kurie nuskaičiuojami atliekant pervedimus. Bankinių mokesčių dydis nustatytas sutartyje tarp pardavėjo ir bankinių paslaugų teikėjo (Paysera arba Paypal).

4.3 Nutraukiant pirkimo – pardavimo sutartį pirkėjas privalo pranešti pardavėjui apie sutarties nutraukimą elektroniniu būdu.

5. Pardavėjo teisės

Jei pirkėjas bando pakenkti el. parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti pirkėjo galimybes naudotis el. parduotuve arba panaikinti pirkėjo registraciją. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti el. parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs pirkėjui. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas. Pardavėjas gali atsisakyti priimti užsakymą ar parduoti prekes pirkėjui, jei pastarasis nustatomas kaip nepatikimas klientas.

6. Pardavėjo įsipareigojimai

Sudaryti visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu ir per sutartą laiką. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas pristatyti pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę. Jei pirkėjas atsisako priimti prekes – analogą, – gražinti sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) darbo dienų, jei pirkėjas atliko išankstinį apmokėjimą.

7. Prekių pristatymas

7.1 Elektroninėje parduotuvėje prekes galite užsakyti bet kuriuo jums patogiu laiku.
7.2 Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai priimami, bet nėra pristatomi.
7.3 Gavę apmokėjimo patvirtinimą, per 2 (dvi) darbo dienas išsiūsime jums prekes. PASTABA. Užsisakius prekę, kurios šiuo metu neturime, t.y. pasirinkę “Išankstinis pamokėjimas” – prekės pristatymo terminas 1 – 4 savaitės. Jei, per nurodyta terminą nebus galimybės pristatyti prekės, bus grąžinti pinigai, prieš tai suderinus su pirkėju.
7.4 Prekių pristatymas vykdomas 4 būdais:
7.4.1 Pristatymas Lietuvos paštu. Pristatymo laikas 2-4 darbo dienos. Prekės pristatomos į artimiausią jūsų nurodytu adresu pašto skyrių. Siuntimo kaina – 3 EUR. Siunčiame tik registruotu paštu. Jei siuntos vienas iš matmenų ilgesnis nei 60cm prie siuntimo kainos prisideda 2EUR.
7.4.2 Pristatymas kurjeriu. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Prekės pristatomos jūsų nurodytu adresu, tiesiai jums į namus ar darbovietę. Siuntimo kaina – 4 EUR.
7.4.3 Prekių atsiėmimas vietoje. Prekes galima atsiimti adresu – V.Krėvės pr. 114B-18, LT-50315 Kaunas, prieš atvykstant atsiimti būtina susitarti telefonu +37065078424.
7.4.4 Prsitatymas į Omniva terminalą. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą Omniva terminalą, po gauto apmokėjimo. Šis prekių pristatymo būdas gali būti pasirinktas tik siuntiniams iki 30 kg, ir jei matmenys neviršija 41 cm x 38 cm x 64 cm. Siuntimo kaina – 3 EUR.

7.4.5 Prsitatymas į DPD Pickup paštomatą. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą DPD terminalą, po gauto apmokėjimo. Šis prekių pristatymo būdas gali būti pasirinktas tik siuntiniams iki 30 kg, ir jei matmenys neviršija 610mm x 745mm x 350mm. Pristatatant į DPD Pickup terminalą ne Lietuvoje, kaina gali skirtis. Perkant už 30EUR ir daugiau prekių pristatymas Lietuvoje nemokamai.

Siuntimo kaina – 2,5 EUR

7.4.6 Prekės pristatomos į visus Lietuvos miestus, išskyrus Kuršių Neriją (būtinas susitarimas).
7.4.7 Pristatymas į Europos Sąjungos šalis –6 EUR, jei siuntinio matmenys ne didesni nei 20x381x305mm ir svoris nuo 1 iki 500g. Kitais atvejais pristatymo kaina derinama  atskirai elektroniniu paštu info@geraslaimikis.lt  Pristatymo laikas 3-21 darbo dienos.
7.4.8 Dėl prekių pristatymo į nenurodytas šalis derinama  elektroniniu paštu info@geraslaimikis.lt

8. Užsakymo apmokėjimo būdai

8.1. Pinigų pervedimas į sąskaitą:

Gavėjas – MB”Geras laimikis”
Įmonės kodas – 303970390
PVM kodas – LT100014014817
Sąskaita – LT487300010142648071
Mokėjimo paskirtis – Užsakymo Numeris

8.2. Mokėjimas per Paysera. Galėsite pasirinkti norimo banko internetinę bankininkystę, banko kortele arba pirkimą išsimokėtinai.
8.3. Apmokėjimas PAYPAL sistema internetu. Užsakymo metu galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą “Apmokėti PAYPAL”, pasirinkus jį, beliks patvirtinti pasirinkimą ir būsite nukreipti į paypal apmokėjimo langą. Apmokėjimas trunka tik keletą minučių.
8.4. Apmokėjimas grynais arba banko kortele kurjeriui, siuntinių terminale atsiimant prekes. Jei pasirinkote, kad prekes atsiimsite siuntinių terminale, apmokėjimas atsiimant galimas tik banko kortele. Paslaugos kaina – 1,21EUR

9. Prekių gražinimas

9.1 Nusipirkę netinkamos kokybės prekę, jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo jums dienos. Netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba jums per 14 d.d. grąžinami sumokėti pinigai. Siuntimo išlaidas sumoka pirkėjas.
9.2 Netinkamos kokybės preke laikoma prekė, kurios pakuotė yra pažeista, suplyšusi, prekė – subraižyta, sulaužyta ar akivaizdžiai neatitinka internetiniam tinklapyje www.geraslaimikis.lt pavaizduotos formos.
9.3 Grąžinimo teisė negalioja prekėms, kurios buvo pagamintos specialiai klientui arba jei prekių ar paslaugų būklė pablogėjusi ne dėl pardavėjo kaltės.
9.4 Kokybiškos prekės nėra grąžinamos.
9.5 Prieš grąžinant, apie gautas netinkamas prekes prašome mus informuoti el. paštu.
9.6 Termo drabužiai, kojinės negrąžinami/nekeičiami, dėl higienos reikalavimų.

10. Atsakomybė

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, pardavėjas neatsako, už dėl to atsiradusius padarinius. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis el. parduotuve. Pirkėjas atsako už registracinių duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi pirkėjo registraciniais duomenimis, už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per pardavėjo el. parduotuvėje esančias nuorodas, pardavėjas neatsako. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusios nuostolius.

11. Informacijos siuntimas

Pardavėjas visus pranešimus siunčia pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia pardavėjo el. parduotuvės nurodytu adresu ar elektroninio pašto adresu.

12. Privatumo politika

Su internetinės parduotuvės www.geraslaimikis.lt privatumo politika galite susipažinti https://www.geraslaimikis.lt/?page_id=6788

13. Baigiamosios nuostatos

Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymu nustatyta tvarka.

Viena mintis apie “Taisyklės”

Parašykite komentarą

[]
×
Įrašykite savo elektroninio pašto adresą

Ne ačių! Įdėti prekė į krepšelį *Įvesdami adresą, Jūs sutinkate gauti iš mūsų elektroninius laiškus. Atsisakyti galįsite bet kada ir greitai.