Prekių pristatymas

Perkant už 30 EUR ir daugiau prekių pristatymą pasirinkus DPD Pickup terminalus – nemokamas!!!

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI:

1. Pristatymas Lietuvos paštu. Pristatymo laikas 2-4 darbo dienos. Prekės pristatomos į artimiausią jūsų nurodytu adresu pašto skyrių, po gauto apmokėjimo .

Siuntimo kaina – 3 EUR*

2. Pristatymas kurjeriu. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Prekės pristatomos jūsų nurodytu adresu, tiesiai Jums į namus arba darbovietę, po gauto apmokėjimo arba apmokėkite už prekes bei pristatymą, tiesiai kurjeriui.

Siuntimo kaina – 4 EUR**

3. Prsitatymas į Omniva terminalą. Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą Omniva terminalą, po gauto apmokėjimo. Šis prekių pristatymo būdas gali būti pasirinktas tik siuntiniams iki 30 kg, ir jei matmenys neviršija 41 cm x 38 cm x 64 cm.

Siuntimo kaina – 3 EUR

4.Prsitatymas į DPD Pickup paštomatą.  Pristatymo laikas 1-2 darbo dienos. Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą DPD terminalą, po gauto apmokėjimo. Šis prekių pristatymo būdas gali būti pasirinktas tik siuntiniams iki 30 kg, ir jei matmenys neviršija 610mm x 745mm x 350mm. Pristatatant į DPD Pickup terminalą ne Lietuvoje, kaina gali skirtis. Perkant už 30EUR ir daugiau prekių pristatymas Lietuvoje nemokamai.

Siuntimo kaina – 2,5 EUR

5.  Prekių atsiėmimas vietoje. Prekes galima atsiimti adresu – V.Krėvės pr. 114B-18, LT-50369 Kaunas, prieš atvykstant atsiimti būtina susitarti telefonu +37065078424.

6. Pristatymas į Europos Sąjungos ir kitas šalis – 6 EUR, jei siuntinio matmenys ne didesni nei 20x381x305mm ir svoris nuo 1 iki 500g. Pasirinkus prekę, kurios bent vienas matmuo didesnis nei 1m, pristatymo kaina padidėja 10EUR. Kitais atvejais pristatymo kaina derinama  atskirai elektroniniu paštu info@geraslaimikis.lt  Pristatymo laikas 3-21 darbo dienos.

* Jei bent vienos prekės ilgis didesnis nei 1m ar svoris didesnis nei 10kg prie siuntimo paštu kainos prisideda 2EUR;
** Jei bent vienos prekės ilgis didesnis nei 1m prie pristatymo kainos kurjeriu prisideda 2eur, jei svoris didesnis nei 10kg prie siuntimo kurjeriu kainos prisideda 5EUR;

PASTABA. Užsisakius prekę, kurios šiuo metu neturime, t.y. pasirinkę “Išankstinis pamokėjimas” – prekės pristatymo terminas 1 – 4 savaitės. Jei, per nurodyta terminą nebus galimybės pristatyti prekės, bus grąžinti pinigai, prieš tai suderinus su pirkėju.

[]
×
Įrašykite savo elektroninio pašto adresą

Ne ačių! Įdėti prekė į krepšelį *Įvesdami adresą, Jūs sutinkate gauti iš mūsų elektroninius laiškus. Atsisakyti galįsite bet kada ir greitai.